photo

Raporto Korrupsionin

Pėrshkrimi:
photoInformacioni i cili jepet pėrmes kėtij raportimi, mbahet nga Agjensioni vetėm si e dhėnė informative. Agjensioni mund t’iu kontaktoj juve nė mėnyrė tė drejtpėrdrejtė pėr tė folur mbi rastin e pėrshkruar vetėm kur ju jepni njėrin prej kontakteve tuaj. Nėse dėshironi tė na kontaktoni nė mėnyrė telefonike, ju mund tė na telefononi nė numrin pa pagesė 0800-10800. Tė gjitha thirrjet janė konfidenciale dhe tė besueshme.

photo

Sė shpejti

189

Çmimi për Gazetari Kundër Korrupsionit 2011

Lexo më shumë
OSCE UNDP photo